Blog

Mektup Almaya Bayılan Köpekçiğin Kendi Adına Kartpostal Yazan Koca Yürekli Postacı

Pippa, Amerikan filmlerinden gördüğümüzün tam aksine evine gelen postacıya resmen bayılıyor! Sevgisinin karşılığını da bulmuş diyebiliriz. Bu güzel gülümsemesiyle postacının gönlünü çalan dört ayaklı meleğin hikayesini sizler için Buzzfeed’den derledik.

Avustralya'nın Brisbane kentinde posta dağıtan Studer, işi sırasında tanıştığı köpeklerin fotoğraflarını sık sık Facebook sayfasından paylaşıyor. Fotoğrafta gördüğünüz Pippa ise Struder'ın kuşkusuz en favorilerinden biri.
Avustralya’nın Brisbane kentinde posta dağıtan Studer, işi sırasında tanıştığı köpeklerin fotoğraflarını sık sık Facebook sayfasından paylaşıyor.


Fotoğrafta gördüğünüz Pippa ise Struder’ın kuşkusuz en favorilerinden biri.

Struder BuzzFeed haber departmanına, yolunda karşılaştığı bütün köpeklerin işinin en sevdiği kısmı olduğunu söylüyor. Pippa için, "O harika bir köpek, bir çok köpeği seviyorum ama o gerçekten harika” diyor Struder. Struder ayrıca bu yaptıklarının genelde bilinen köpek postacı arasındaki kötü ilişki stereotipini yumuşattığını söylüyor.
Struder BuzzFeed haber departmanına, yolunda karşılaştığı bütün köpeklerin işinin en sevdiği kısmı olduğunu söylüyor.
Pippa için, “O harika bir köpek, bir çok köpeği seviyorum ama o gerçekten harika” diyor Struder.


Struder ayrıca bu yaptıklarının genelde bilinen köpek postacı arasındaki kötü ilişki stereotipini yumuşattığını söylüyor.

Bir defasında Pippa’nın evine eli boş giden Struder, ona hayal kırıklığı yaşatmak istememiş ve hemen bir kartpostal yazıvermiş. Facebook sayfasına şöyle yazan Struder “Bazen Pippa, günlük posta teslimatı için koşup geliyor ama onlara gelen bir posta olmuyor,” ekliyor, “Ben de doğaçlama yaptım.”
Bir defasında Pippa’nın evine eli boş giden Struder, ona hayal kırıklığı yaşatmak istememiş ve hemen bir kartpostal yazıvermiş.


Facebook sayfasına şöyle yazan Struder “Bazen Pippa, günlük posta teslimatı için koşup geliyor ama onlara gelen bir posta olmuyor,” ekliyor, “Ben de doğaçlama yaptım.”

Yorum Ekle !

Yorum Ekle !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En son…

Merhaba !

Buralardayız !